Kontakt

Dom Pomocy Społecznej w Czubinie
Czubin 13
05- 840 Brwinów
pow. Pruszkowski

tel. 22 100 37 80
tel. 22 729 – 63 – 57 wew.222
Poczta elektroniczna
e-mail: sekretariat@dpsczubin.com.pl

Roman Wodzyński
Dyrektor
tel. 22 729 63 57
Adres e-mail sekretariat@dpsczubin.com.pl

Honorata Skowrońska
GŁÓWNY KSIĘGOWY
tel. 22 729 63 57 wew.229
tel. 22 100 37 86
Adres e-mail: h.skowronska@dpsczubin.com.pl

DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY
tel. 22 729 63 57 wew.239
tel. 22 100 37 87

Alicja Hanaczowska
SAMODZIELNE STANOWISKO DS. KADR
tel. 22 729 63 57 wew.228
tel. 22 100 37 85
Adres e-mail: a.hanaczowska@dpsczubin.com.pl

Dominika Ciastoch-Lecko
KIEROWNIK DZIAŁU OPIEKUŃCZO – REHABILITACYJNEGO
tel. 22 729 63 57 wew.224
tel. 22 100 37 82
Adres e-mail: d.lecko@dpsczubin.com.pl

Natalia Drozdowska
KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO – GOSPODARCZEGO
tel. 22 729 63 57 wew.242
tel. 22 100 37 83
Adres e-mail: n.drozdowska@dpsczubin.com.pl

SAMODZIELNE STANOWISKA DS PRACY SOCJALNEJ
tel. 22 729 63 57 wew.250
tel. 22 100 37 84
Wanda Barwińska
Adres e-mail: w.barwinska@dpsczubin.com.pl
Iwona Zawadzka
Adres e-mail:i.zawadzka@dpsczubin.com.pl
Eliza Biel
Adres e-mail: e.biel@dpsczubin.com.pl

ZAOPATRZENIE
Ewa Łojko
Halina Gawart
tel. 22 729 63 57 wew.234
tel. 22 100 37 88
Adres e-mail: e.lojko@dpsczubin.com.pl
Adres e-mail: h.gawart@dpsczubin.com.pl

GABINET MEDYCZNEJ POMOCY DORAŹNEJ
tel. 22 729 63 57 wew.220
tel. 22 100 37 81

Maciej Twardowski
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Adres e-mail: iod@dpsczubin.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

[contact-form-7 id=”122″ title=”Formularz 1″]