Koncert Noworoczny Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego

W dniu 20 stycznia 2018 r. do Domu Pomocy Społecznej w Czubinie zawitał jeden z najstarszych zespołów akademickich w kraju – Chór Akademicki Uniwersytetu Warszawskiego ku uciesze i satysfakcji Mieszkańców i pracowników Domu.

W kilkunastoosobowym składzie Chór pod dyrygenturą Pani Iriny Bogdanowicz przeniósł Mieszkańców
i pracowników w niecodzienny świat krainy magii, wzruszeń i niezwykłości.
W pierwszej części można było usłyszeć i zaśpiewać wraz z chórem bardziej znane kolędy na co bardzo chętnie wszyscy przystali. W repertuarze znalazły się również mniej znane, a jakże piękne kolędy, jak również kolędy i pastorałki w języku angielskim i języku ukraińskim.
Chór zaprezentował bardzo wysoki poziom artystyczny oraz niezwykłe umiejętności wokalne. Wszyscy słuchali występu z niekłamanym zachwytem.Wspólne kolędowanie sprawiło, że koncert nabrał specjalnego, okazjonalnego i familijnego charakteru. Skupiła Nas wszechobecna miłość do celebrowania tak pięknego okresu w Roku. Pani Dyrygent Irina Bogdanowicz niegasnącym temperamentem wprowadziła magiczną aurę, niezwykle barwną scenerię, włączała nieustannie Naszych podopiecznych we wspólne kolędowanie. Koncert był pełen wzruszających momentów oraz magii Świąt.
Serdecznie dziękujemy za niezapomniane doznania muzyczne i mamy nadzieję, że spotkamy się
w niedalekiej przyszłości