Imprezia integracyjna „KU DOBRU” -Piastów

Dom Pomocy Społecznej w Czubinie informuje, iż w dniu 17 maja 2018 r., wytypowana grupa Mieszkańców reprezentowała Nas na corocznej imprezie integracyjnej „KU DOBRU”, organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie. Było to już XIV spotkanie integracyjne. Celem imprezy była szeroko rozumiana integracja osób niepełnosprawnych, placówek specjalistycznych, oraz zaprezentowanie umiejętności artystycznych na scenie.
Uczucie tremy nie sparaliżowało Naszych mieszkańców, jak również przybyłych gości na to piękne wydarzenie. Dorobek artystyczny został zobrazowany na podstawie krótkich scenek aktorskich, występów wokalnych.
Nasza grupa artystyczna przedstawiła program Sięgnąć Gwiazd – krótkie inscenizacje muzyczno – taneczne, które łączyły w sobie elementy prawdziwego Hollywood – były tańce, kolorowe boa i dopracowany śpiew.
Stałym elementem uroczystości było wręczenie dyplomów oraz nagród przez Panią Dyrektor.
Na uczestników wydarzenia czekał gorący posiłek spożywany na świeżym powietrzu.
Jednym z ostatnich akcentów było przybicie rąk z farbą na ogromnych drewnianych sercach, oraz wypuszczenie czerwono-niebieskich balonów do nieba – właśnie te kolory symbolizują „Ku Dobru”.
Będziemy bardzo miło wspominać tak wspaniałą imprezę, która dała nam kolejną możliwość zaprezentowania pełnego wachlarza możliwości artystycznych Naszych mieszkańców.