BAL WALENTYNKOWY

BAL WALENTYNKOWY w DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W CZUBINIE
Dom Pomocy Społecznej w Czubinie informuje, że w dniu 13.02.2018 r. zorganizował tradycyjnie, jak co roku bal zakochanych.
W tym roku w kalendarzu występuje dość nietypowa sytuacja, ponieważ Popielec wypada w Walentynki i nasze Świętowanie zostało przełożone na dzień 13.02.2018 r. Nie zabrakło u Nas walentynkowych akcentów. Od samego rana w powietrzu czuć było zapach MIŁOŚCI. Romantyczna atmosfera udzielała się wszystkim, nasi drodzy Mieszkańcy rozdawali swoim sympatiom piękne serduszka. W tym szczególnym dniu przyświecała Nam idea „Im bardziej będziemy zdolni do miłości i dawania siebie innym, tym bardziej sensowne będzie nasze życie”.
Bal Walentynkowy połączony został z autorskim przedstawieniem Mieszkańców o potędze Miłości. Należy podnieść, że i tym razem Mieszkańcy pokazali kunszt artystyczny. Cel jaki Nam przyświeca to stymulowanie potencjału twórczego Mieszkańców. Podczas imprezy zostały zorganizowane liczne konkursy, w których chętnie brali udział wszyscy uczestnicy balu. Tańcom i śpiewom nie było końca.
Wszystkim Życzliwym, Mieszkańcom i pracownikom Domu życzymy dużo miłości i radości!