2 URODZINY Miejsca Aktywności Lokalnej – KŁOBUCKA 14

26 września 2019 roku nasi MIESZKAŃCY uczestniczyli w skromnych 2 urodzinach Miejsca Aktywności Lokalnej na Warszawskim Ursynowie MAL KŁOBUCKA 14. Jest to miejsce, które od początku swojego funkcjonowania z ogromna radością i przyjemnością zawsze gości naszych Mieszkańców.  Przez ten dwuletni okres uczestniczyliśmy w wielu formach aktywności m.in. w warsztatach malowaniu na jedwabiu, kulinarnych, plastycznych, muzycznych, wspólnie z osobami pełnosprawnymi kolędowaliśmy, obchodziliśmy święto sąsiada, kawy, pluszowego misia.

Nasi ARTYŚCI wystąpili w trakcie jubileuszu z programem artystycznym, który został bardzo ciepło przyjęty i nagrodzony brawami. Mieszkańcy świętowali wspólnie ze społecznością lokalną oraz GOŚĆMI WYJĄTKOWYMI – Panem Bartoszem Dominiakiem oraz Panem Jakubem Berentem – Zastępcami Burmistrza Dzielnicy Ursynów, wspólna dobra zabawa została upamiętniona licznymi zdjęciami. Fakt integrowania oraz wspólnej zabawy ze środowiskiem osób pełnosprawnych, otwartość i mądrość oraz pełna akceptacja władz Dzielnicy Ursynowa na NASZYCH MIESZKAŃCÓW daje im motywację do dalszego rozwoju, poczucie ważności ale przede wszystkim chęci do udziału w  zajęciach terapeutycznych oraz spotkaniach integracyjnych.

Nasza dwuletnia współpraca, wręcz przyjaźń z lokalną społecznością budującą MAL wniosła w progi Domu Pomocy Społecznej w Czubinie dużo pozytywnej energii, uśmiechu i radości. Za te dwa lata władzom Dzielnicy Ursynów oraz kierownictwu MAL pięknie DZIĘKUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w budowaniu i rozwijaniu lokalnej wspólnoty